Üretim Tedarik İhracat

ÇAVDAR ÜNİFORMA

ÇAVDAR GÜVENLİK ÜNİFORMA; 1993 yılından bu yana, kendi tesislerinde gerçekleştirdiği müşteri odaklı üretim aşamalarını, teknoloji ve piyasa koşullarını dikkate alarak yaptığı AR-GE çalışmalarıyla birleştirerek en üst seviyeye çıkarmıştır. Alanında aldığı ISO 9001 belgesi ile birlikte Güvenlik, Zabıta, İtfaiye, Polis ve Asker Kıyafetleri ile İş elbiseleri olmak üzere kamu kurumları ve bir çok özel sektörün ihtiyacı olan tekstil ürünlerinin imalatını ve bu ürünlerin aksesuarları üretip tedarik etmektedir.


60 Yıllık Birikim

1961 yılında kurulan firma kurulduğu ilk yıllarda polis, subay, zabıta, bekçi ve ortaokul şapkalarının üretim ve satışını yapmakta, kamu kurum ve kuruluşlarının resmi şapka ihalelerine katılmaktaydı. 90’lı yılların başında polis kıyafetleri ve aksesuarlarını da ürün yelpazesine katan firma sonrasında güvenlik şirketlerinden bankalara kadar bir çok sektöre ürün temininde bulunurak 60 yıllık birikimi ile 17 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Vip Setler Powerbank Ajanda...


İthalat ve İhracat

Promosyon sektöründe faaliyet gösteren firma, promosyon ihracat ağırlıklı çalışmalar yapmakta ve promosyon vip setler, creative promosyon ürünler, promosyon powerbank, ajanda, anahtarlık ve kalem setleri gibi bir çok promosyon üründe hizmet vermektedir.